5 טיפים לבחירת קייטרינג לחתונה בטבע

אתם עומדים להתחתן ומתכננים לערוך את האירוע המשמח ביותר בחייכם בלב יער, בחוף ים או מדבר? קבלו טיפים לבחירת קייטרינג לחתונה בטבע

בשעה טובה אתם עומדים להתחתן ולהקים בית בישראל. אתם עכשיו בעיצומם של ארגוני החתונה – האירוע המרגש והמשח ביותר בחייכם. החלטתם לקיים חתונה מיוחדת במינה, ובמקום לערוך אותה באולם או גן אירועים, אתם מתכננים לערוך אותה בטבע. חתונה בטבע מאפשרת לכם ליהנות מנופים יפהפיים, בין אם מדובר בחוף הים השלו, במדבר המרהיב, בחורשה או ביער קסום. זוהי חתונה יוצאת דופן עם קונספט יצירתי בדיוק כמו שתמיד חלמתם. בניגוד לאולם אירועים, יש לכם מרחב גדול כך שאין לכם מגבלת מקום, ותוכלו להזמין כמה אורחים שתרצו. אחד מהדברים שעליכם לשים לב אליהם כאשר אתם מארגנים חתונה בטבע, הוא בחירת הקייטרינג. זאת משום שהאוכל הוא אחד מהדברים שהאורחים שלכם יזכרו גם שנים אחרי שהחתונה שלכם תסתיים. הנה כל מה שאתם צריכים לשים לב אליו בעת בחירת קייטרינג לחתונה שלכם.

תפריט מגוון

בראש ובראשונה חשוב שהקייטרינג יספק מבחר רחב של מנות לבחירתכם. בין אם אתם הולכים על קייטרינג בשרי ובין אם אתם מעדיפים קונספט מיוחד, יש לוודא שהקייטרינג מציע תפריט עשיר ממנו תוכלו לבחור את המנות המתאימות לכם ביותר.

ציוד

חתונה בטבע דורשת קצת יותר לוגיסטיקה מבחינת ציוד הקייטרינג. וודאו כי לחברת הקייטרינג יש את הציוד המתאים שיעמוד בכל תנאי מזג אוויר. בדקו שחברת הקייטרינג דואגת לענייני החשמל והמים, ושבישול המנות מותאם לתנאי שטח, בין אם מדובר בשטח חולי או במדשאה.

המלצות

בדקו היטב האם חברת הקייטרינג קבלה המלצות מזוגות ששכרו את שירותיה בעבר ומהן חוות הדעת שיש עליה. ניתן להיעזר בעמודי פייסבוק המתמחים בחתונות ולברר עם חברי הקבוצות האלו מה דעתם על חברת הקייטרינג.

תיאום ציפיות

לפני שבוחרים חברת קייטרינג, מומלץ מאוד לספק לחברה את כל הפרטים הידועים לכם על האירוע על מנת לערוך תיאום ציפיות. מסרו לחברה את מיקום האירוע (מהם התנאים בשטח), מהו מועד האירוע (האם החתונה תיערך בחורף או בקיץ?), וכמה אורחים צפויים להגיע.

ניסיון בעריכת חתונות בטבע

ישנן חברות קייטרינג רבות ברחבי הארץ, אבל לא כל חברה מנוסה בבישול והגשת המנות בחתונה בטבע. זהו אירוע מסוג שונה הכולל אתגרים רבים, ועליכם לוודא שחברת הקייטרינג מספיק מנוסה באירועים שכאלו על מנת להימנע מעוגמת נפש ותקלות שונות.

טלפון להזמנות:

מבצע 45 ש״ח למנה למגוון אירועים​