כשרות

קייטרינג למוסדות

עגבניה
מאמא דלישס היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום ההסעדה לחברות ולמוסדות. החברה מספקת שירותי קייטרינג למוסדות למעלה משלושים שנה הכוללים מנות של אוכל ביתי משובח. החברה מתמחה בהקמה והפעלה של חדרי אוכל מוסדיים ומציעה מגוון עשיר של מנות הכוללות ערכים תזונתיים ונעשות מחומרי גלם איכותיים בלבד. שילוב מנצח זה מייצר טעם ביתי אותנטי ומקורי. מנות האוכל של החברה הופכות את שעת הארוחה בעבודה להפוגה נהדרת ומהנה ולאחר מכן יכול העובד לחזור לתפקידו עם כוחות מחודשים.

קצת עלינו – מאמא דלישס

מאמא דלישס החל משנת 1983 מצליחה לרומם את רוחם של צוות העובדים במוסדות ובחברות היי טק לרבות מפעלים רבים במשק. זאת תודות לאוכל הביתי המשובח המספק חוויה מענגת של שלל טעמים וריחות. הניסיון של החברה עובד לצידם של הלקוחות למעלה משני עשורים של בישול קייטרינג מוצלח במיוחד. החברה מתאימה לכל מוסד או חברה תפריט אישי על פי הצרכים המבוקשים. כיום אלפיים עובדים ולקוחות זוכים ליהנות ממנות האוכל הנעשות באהבה גדולה במטבח מרכזי אחד, תוך בקרה מתמדת על המוצרים.

קייטרינג משובח בכל טוב למוסדות

ההתמחות של מאמא דלישס היא בהפעלה של מטבח ארגוני המשלב בתוכו את תכנון התפריט, בישול של אוכל טרי, טעים ומזין במקום והגשה מוקפדת ואיכותית. אין קיצורי דרך במנות של החברה, וכל עובד נהנה מתפריט מושקע שתוכנן בקפידה. החברה מציעה ללקוחותיה להתרשם מתפריט מנות מגוון ועשיר עם תבשילי בשר שמקור השראתם מצוי במטבחים מכל קצוות תבל, לצד שורה ארוכה של סלטים, מרקים ועוד תוספות עשירות. החברה צברה ניסיון רב, יצירתיות גבוהה וגמישות רבה במסגרת אספקת שירותי קייטרינג למוסדות.

למה דווקא אצלנו?

האיכות הגבוהה של האוכל שמספקת מאמא דלישס למוסדות, ארגונים וקייטרינג לחברות זיכתה אותה בשלל מחמאות ופידבקים חיוביים במרוצת השנים. זאת לצד השילוב המנצח בין שמירה על כשרות האוכל והקפדה על טעמים איכותיים וטובים מאפשר ללקוחות החברה ליהנות מארוחה יוצאת מגדר הרגיל על בסיס שגרתי ויום יומי. המנות שמציעה החברה גורמות לעובדים לא לרצות לעזוב את מקום העבודה והופכות את הצוות בסופו של יום למרוצה ושבע רצון. מאמא דלישס גם מספקת קייטרינג לבר מצווה, קייטרינג לברית ועוד.
אז מה היה לנו עד עכשיו?
4.9/5 - (15 votes)

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​