כשרות

קייטרינג לכנסים

עגבניה
בכל כנס שנערך יש מקום משמעותי לסעיף הכיבוד שיוגש לאורחים. יש כנסים בהם מתאים להגיש כיבוד קל, בכנסים אחרים יבחרו המארגנים להכין ערכה סמלית לכל משתתף, ויש כנסים משמעותיים יותר בהם אי אפשר לוותר על ארוחה מכובדת, הכוללת מספר מנות משובחות. אם אתם נערכים לאירוע ומעוניינים להגיש לכל המשתתפים סעודה מושקעת וטעימה, אתם צריכים להזמין שירות אצל קייטרינג לכנסים. שם תוכלו להזמין מתוך תפריט מותאם לצורך שלכם את המנות שיוגשו בארוחה. להנאת כל המשתתפים.

מענה לצורך

מחפשים את קייטרינג מתאים לצורך שלכם? תרים אחר חברת ההסעדה שתענה על הצורך שלכם, ותפיק עבורכם סעודה מוקפדת ועשירה כמו שאתם רוצים? אכן בחירת הקייטרינג משמעותית עבורכם! ויש לה השפעה על הצלחת הכנס ועל שיתוף הפעולה של כלל המשתתפים. לכן בעת חיפוש אחר קייטרינג לכנסים עליכם לתת את הדעת למספר נקודות חשובות שעל פיהן תבחרו את החברה המתאימה, זו שתוכל לספק לכם את השירות. ואתם תהיו רגועים, כי אתם נמצאים בידיים מקצועיות ונכונות, ותוכלו ליהנות מכנס מושקע ומוצלח וארוחה טעימה וערבה לחיך.

לבחור בחברת קייטרינג המתאימה לכנס שלכם

עליכם לברר על מספר נקודות, ראשית עליכם לשמוע כי הקייטרינג אליו אתם פונים עוסק בתחום כבר לאורך תקופה, ומשכך יש לאנשי הצוות שם ניסיון וותק. כמו כן חשוב לוודא כי הקייטרינג מציע מגוון של מאכלים ותבשילים שונים, שתוכלו לבחור מתוך התפריט הקיים את המתאים ביותר לאירוע שלכם. עוד יש לדעת כי ככל הנראה ישתתפו בכנס אורחים שמעוניינים באוכל כשר בלבד, לפיכך בררו על עניין הכשרות וודאו כי הקייטרינג אליו אתם פונים מספק מזון כשר ומשתמש בבשרים וחומרי גלם בכשרות מתאימה.

למה דווקא אנחנו?

מאמא דלישס עומדת בכל הקריטריונים! אם חיפשתם קייטרינג שפעיל בתחום כבר עשרות שנים, מכין בהקפדה ובאהבה כל תבשיל ומאכל, ועושה הכול להצלחת כל אירוע שמזמינים אצלו – הגעתם לכתובת הנכונה. קייטרינג כשר בהתאמה מדויקת לכל צורך. הכנת מאכלים משובחים ומוקפדים בהתאם לבחיר הלקוח. כאן עושים הכול להצלחת כל אירוע. עד שלא טועמים, לא מבינים! מוזמנים לקרוא על קייטרינג לחברות וגם על קייטריג למוסדות  
מה היה לנו עד עכשיו?
5/5 - (15 votes)

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​