כשרות

קייטרינג לחברות

עגבניה
מאמא דלישס הסעדת חברות קטנות וגדולות – מעל 30 שנה של אוכל ביתי משובח! מאמא דלישס, מהחברות המובילות בארץ בענף ההסעדה לחברות, מציעה קייטרינג לחברות, מנות שבגללן העובדים לא ירצו ללכת הביתה, בעלי עסקים מזמן הבינו שכדי שהעסק יתקתק, הם צריכים שהעובדים יהיו מרוצים וכמובן, שבעים! מאז 1983 מאמא דלישס מרוממת את רוחם של עובדים במוסדות, חברות הייטק ומפעלים רבים במשק באמצעות אוכל ביתי עשיר, עם טעמים וריחות ממטבחה של אמא, הניסיון שלנו עובד לצידכם מעל שלושה עשורים של בישול בקייטרינג לחברות בהצלחה יתרה, לצפייה בתפריט המלא.

הסעדת חברות לאוכל בעבודה להרגיש בבית

מאמא דלישס, מתמחה בהקמה והפעלה של חדרי אוכל מוסדיים, כאשר החברה מציעה שירותי קייטרינג לחברות עשיר של מנות, המשלבות ערכים תזונתיים, חומרי גלם איכותיים וכמובן – מנות טעימות בדיוק כמו בבית. המנות הופכות את שעת הארוחה בעבודה לזמן של הפוגה מהנה ולאחריה, העובד חוזר עם כוחות מחודשים לתפקידו, רענן ושבע.

התאמת קייטרינג לעובדים

קייטרינג מאמא דלישס מתאימה לכל חברה תפריט המתאים לצרכיה וכיום מדי יום אלפי סועדים מרוצים פוקדים את חדרי האוכל שחברת מאמא דלישס מפעילה במגוון מפעלים וחברות מהמובילות במשק מהמנות המתבשלות באהבה מתמדת

​תפריט מגוון

במנות העשירות של מאמא דלישס אין קיצורי דרך – העובדים נהנים מתפריט המקבל את מלוא תשומת הלב, ההשקעה והאהבה. במאמא דלישס תמצאו תפריט עשיר ומגוון, הכולל תבשילי בשר עם השפעות ממטבחים מכל העולם לצד מבחר רב של סלטים, מרקים תוספות ועוד.

איכות ללא פשרות

במאמא דלישס ניסיון רב, יצירתיות וגמישות באספקת קייטרינג לחברות. איכות האוכל שהחברה מספקת למוסדות וארגונים העניקה למאמא דלישס מחמאות ופידבקים חיוביים לאורך השנים, גם בזכות השילוב של שמירה על כשרות וטעמים טובים ואיכותיים ללא פשרות. נשמח לראותכם בין לקוחותינו! מוזמנים לקרוא גם על קייטרינג למוסדות ועל קייטרינג לכנסים
מה היה לנו עד עכשיו?
5/5 - (16 votes)

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​