כשרות

קייטרינג בשרי

עגבניה

אחד הדברים היותר פופולריים היום הוא קייטרינג בשרי לאירועים. למרות שכיום ישנה מגמה של צמחונות, עדיין כשמדובר על הפקה של אירוע, אנשים מבקשים להגיש לאורחים אוכל בשרי, ואף רוב האורחים מחפשים אחר אוכל שכזה, ורק לפי המגוון וטיב העשייה של הבשר, הם עשויים לקבוע אם אכן היה מדובר על קייטרינג בשרי איכותי או על פחות מכך. כיוון שאירוע לא עושים כל יום ואף משלמים על ההפקה כסף רב, יש לקחת בחשבון שכאשר מדובר על בחירה של קייטרינג, יש להעדיף את האופציה הבשרית.​

קייטרינג בשרי אמיתי

כולם יכולים לספר שהם יודעים להכין קייטרינג בשרי אבל קייטרינג בשרי אמיתי יודעים להכין הכי טוב במאמא דלישס, הידע והניסיון לדעת בדיוק איזה חומרי גלם לקחת, לתבל את הבשר במקומות שצריך בלבד, לדעת להגיע למידת העשייה המדויקת ולבסוף לתת לו את המראה העסיסי והטעים, כל זאת המומחיות של מאמא דלישס.

חברת מאמא דלישס ידועה כחברת קייטרינג הן עבור אירועים קטנים והן עבור אירועים גדולים. החברה יודעת להציע אוכל איכותי, טרי, טעים עם נגיעה חמימה ביתית. על כן אם גם לכם יש אירוע בפתח ואתם יודעים שאתם מבקשים להגיש לאורחים אוכל בשרי איכותי, אך אינכם סגורים לגבי בחירת הקייטרינג, אנו ממליצים להרים טלפון עוד היום ולהכיר את אחת מהאופציות המקצועיות בשוק. להכיר חברת קייטרינג שעובדת באהבה, מבשלת במקצועיות ומקפידה על כל שלב ושלב.

תפריט קינוחים

מפתיע לגלות אך דווקא קייטרינג בשרי מהווה אופציה יותר זולה, וזאת אם משווים לקייטרינג חלבי. כך שגם מטעמי פופולריות וגם מטעמי מחיר, רבים מעדיפים להזמין קייטרינג בשרי. עם זאת כאשר מדובר על קייטרינג שכזה, רבים נוטים לחשוש לגבי איכות הקינוחים, כיוון שבארץ רוב הביקוש הנו עבור קייטרינג כשר, ומכאן שהשילוב של אוכל בשרי עם קינוח חלבי לא מהווה אופציה, ואילו האופציה של קינוח פרווה הרבה פעמים לוקה בחסר. על כן זה הזמן לציין שאצל "מאמא דלישס" ניתן למצוא מגוון קינוחי פרווה שאינם מביישים אף קינוח חלבי. "מאמא דלישס" יודעת להציע מגון קינוחים מפנקים, כך שניתן להשיג גם וגם. גם אוכל בשרי משובח, גם ניסיון עשיר של כמעט 40 שנה וגם לא לוותר על איכות המתוקים.

מאמא דלישס גם מספקת קייטרינג לבר מצווה, קייטרינג לברית ועוד.

5/5 - (10 votes)

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​