כשרות

קייטרינג לשבת חתן

עגבניה

מתכננים שבת חתן בקרוב? רוצים להעניק למוזמנים בשבת שלכם חוויה קולינרית אמיתית ומיוחדת ולהיות בטוחים כי הם ייהנו מההשתתפות בשמחה שלכם בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

אנו במאמא דלישס מעניקים לכם חוויה קולינרית מיוחדת ושונה ממה שאתם מכירים עד כה ומעניקים לכם אפשרות להזמין קייטרינג ייחודי ואיכותי אשר יהפוך את השבת חתן למוצלחת במיוחד, ויהווה את סיום החגיגות באופן המוצלח, המרשים והטוב ביותר.

התאמה מלאה לאירוע שבת חתן שלכם

אנו במאמא דלישס ערוכים להגשת קייטרינג לשבת חתן בכל גודל – בין אם מדובר בשבת משפחתית קטנה עם 50 מוזמנים ובין אם מדובר בשבת חתן למשפחה הרבה יותר גדולה גם עם מאות מוזמנים. אנו נוכל להתאים את התפריט הנכון ביותר לשבת החתן שלכם, לבנות את המנות הנכונות, להתאים את כל האוכל לצורת ההגשה לה אתם שואפים ולמקום בו אתם עורכים את השבת חתן וכך

תוכלו ליהנות הרבה יותר מהשבת שלכם.

בזכות שירותי הקייטרינג של מאמא דלישס אתם יכולים להיות רגועים – אתם לא צריכים להתרוצץ סביב עצמכם ימים רבים בהכנות או בקניות, כל הצד הקולינרי בשבת שלכם יטופל על ידנו, ובצורה הטובה, הנכונה והמוצלחת ביותר.

שבת חתן משפחתית אמיתית

אנו בקייטרינג מאמא דלישס מעניקים לכם אפשרות לחגוג שבת משפחתית אמיתית, שבת עם חוויה קולינרית אשר יוצרת חיבור בין המשתתפים בה, שבת שתחבר בין כל המוזמנים ותאפשר לכם ליהנות מארוחות ארוכות וטובות בהן כולם ייהנו לשבת סביב השולחן גם שעות ארוכות ללא כל בעיה, ויצאו מהשבת שלכם עם טעמים בלתי נשכחים בפה, וחוויה שעוד ידברו עליה שנים רבות!

הגשה נוחה ואסתטית

אנו יודעים כי העיניים הן אלו שאוכלות קודם כל, ולכן אנו מקפידים להתאים את המנות כך שתוכלו להגיש אותן בצורה נעימה לעין, אסתטית ומושכת מאוד. גם אם אתם בוחרים לבצע את ההגשה בעצמכם, אנו נדאג לשלוח את כל המנות בצורה מסודרת ונוחה וכך תוכלו להציג הגשה מרשימה, ייחודית ומהנה.

קראו עוד על כל מה שצריך לדעת על קייטרינג לשבת חתן

אז למה אתם מחכים? מחפשים שבת חתן בלתי נשכחת? מחפשים חוויה אמיתית לכל החברים ובני המשפחה שלכם? פנו אלינו עוד היום ותוכלו להזמין את האופציה הטובה ביותר עבור השבת חתן שלכם – קייטרינג מאמא דלישס.

קראו על קייטרינג לברית

וגם על קייטרינג לחתונה

 

5/5 - (15 votes)

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​