כשרות

קייטרינג לחתונה

עגבניה
מדוע לבחור קייטרינג לחתונה, היא לא שאלה כל כך פופולרית, מכיוון שכיום קשה לדמיין חתונה שלא מעורבת בחברת קייטרינג. אם בעבר היה האוכל מסופק על ידי אולם האירועים, הרי שכיום אולמות וגני האירועים מתנתקים מכל הנושא של האוכל, ובמקום זאת מציעים את שירותי המקום עצמו, כשאת האוכל מומלץ להזמין מחברת קייטרינג לאירועים נפרדת. אחת הבחירות שמשלבת בין הנאה לקושי כאשר מדובר על הפקת חתונה, נוגעת לבחירת קייטרינג. תמיד בתום החתונה אנשים ראשית כל מדברים על איכות האוכל, ורק לאחר מכן על ההופעה של הכלה. כאשר מדובר על קייטרינג לחתונה, יש להקפיד שהוא יהיה איכותי, טעים, רענן, יצירתי, מציע כמות יפה לצד מבחר נאה, ואין זה משנה אם מדובר על קייטרינג צמחוני, חלבי או בשרי, כיוון שבכול תחום ניתן להוציא את האורחים מרוצים, וזאת כאמור כל עוד מדובר על קייטרינג איכותי.

דגשים לבחירת קייטרינג לחתונה

כמו כן כאשר מדובר על קייטרינג לחתונה, הרי שיש להקפיד על קריטריונים כגון גודל הצוות, בירור לגבי השירותים המשלימים שהם יודעים להציע, אופי הכשרות, אופי הניקיון והאסתטיקה וכדומה. כל פרמטר שכזה הנו פרמטר שראוי להתחשב בו באופן פרטני, ואם פונים אל "מאמא דלישס", הרי שניתן להיות רגועים שעל כל הפרמטרים ניתן לעשות וי, וזאת יסכימו לאשר אלפי לקוחות מרוצים. ישנם יתרונות משמעותיים וברורים להזמנת קייטרינג לחתונה. קייטרינג הוא ממש לא רק הכנת האוכל, קייטרינג הוא גם הגשת האוכל, הצבתו במתחם, שמירה על חום האוכל, וכמובן הגשתו לכל אורח ואורח בצורה האטרקטיבית והנעימה ביותר. כל אלה דורשים ידע רב, ניסיון רב וכמובן כוח אדם רב שמבצע את כל הפעילויות הללו. לבסוף יש לציין שכאשר מדובר על קייטרינג לחתונה, יש לקחת בחשבון שכל אחד מבקש סגנון אחר של אוכל, ועל כן מוטב שהחברה בה בוחרים אכן ידעת לתת מענה עבור אותה בקשה. על כן אם גם אתם מבקשים להציע לאורחים שלכם אופי מסוים של מנה, ובאופן איכותי ומקצועי, דעו שכל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת "מאמא דלישס", כיוון שהיא יודעת להתאים אירוע עבור כל צורך ורצון, פנו עוד היום ותיווכחו.

חתונה עם מאמא דלישס

אחת מחברות הקייטרינג היותר ידועות בתחום הינה חברת "מאמא דלישס". מדובר על חברה עם 40 שנות ניסיון במקצוע, מאכילה אלפי אנשים מדי יום, וצברה שם של חברת הסעדה איכותית לאורך השנים. רבים שואלים מהו הסוד של החברה, ובכן ניתן לומר שהסוד טמון בשילוב בין פשטות לטריות, בשילוב שבין איכות חומרי הגלם למקצוענות קולינרית. כך שאם גם אתם מבקשים ללכת על בטוח, אם גם אתם מבקשים שהאוכל של החתונה שלכם ייזכר לחיוב ומנגד מבקשים לא להוציא יותר מידי פר מנה, אתם מוזמנים לקבוע פגישה עוד היום עם חברת "מאמא דלישס", ולהבין בעצמכם על מה כל המהומה. מוזמנים לקרוא גם על קייטרינג לברית וגם על קייטרינג לשבת חתן
מה היה עד עכשיו?
אנא דרגו אותנו

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​