כשרות

קייטרינג לחינה

עגבניה

אמנם בשנים של מחסור שבחו את המבשלים על כך שהצליחו להפיק מאכלים דשנים מחומרי גלם בסיסיים ודלים. אך אנחנו יודעים שבשביל להפיק קייטרינג לחינה עם מאכלים משובחים חייבים להשתמש בחומרי גלם מעולים. רק פירות וירוקות טריים, רק בשרים ועופות משובחים ואיכותיים יניבו לנו תוצר מושלם של תבשיל משובח או מאפה איכותי. זה מורגש על הטעם! ואכן אצלנו משתמשים רק בחומרי גלם איכותיים ביותר. נכון, זה יקר יותר. אבל בשביל לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שלנו לא נחרוג מכלל ברזל זה, ונשתמש אך ורק בחומרים איכותיים וטריים.

ניסיון מוכח בהפקות קייטרינג לחינה

בכל תחום הניסיון והוותק עושים את ההבדל. גם בתחום ההסעדה וקייטרינג לאירועים זה כך. ככל שיש לבעלי הקייטרינג ולעובדים במטבח יותר ניסיון, כך התוצאות תהיינה משובחות וטעימות יותר. אנחנו פעילים בתחום הכנת מזון עשרות שנים. נתון זה בהחלט משפיע על התוצאה. וזו סיבה טובה לבחור בנו. כי במשך עשרות שנים צברנו לעצמנו עשרות לקוחות מרוצים, הפקנו תחת ידינו כמות עצומה של מאכלים, סעודות, ארוחות ותבשילים משובחים וערבים לחיך.

המיטב לכל אירוע

במאמא דלישס אנו שמים מול עיננו את בעל האירוע ואת האירוע שלו, ושואפים לספק את המיטב בעבורו, כדי שהאירוע שלו יהיה מוצלח וימצא חן בעיניו ביותר. לשם כך אנחנו משקיעים את כל הידע המקצועי שלנו, את הרצון להפיק את הטוב ביותר ואת הפרפקציוניזם שטבוע בהתנהלות הקייטרינג, ועושים הכול כדי לספק קייטרינג לחינה ברמה הגבוהה ביותר. כך שאכן תיהנו מהאירוע, תשמחו לקבל את האורחים שלכם. ולחוש כי הסעודה הייתה מושלמת וטעימה לכולם!

חשיבות הקייטרינג באירוע

קייטרינג לאירועים הוא חלק חשוב בכל אירוע. קייטרינג לאירועים הוא שירות חיוני לכל אירוע רחב היקף. זה שירות שדרוש כדי לוודא שהכל יתנהל בצורה חלקה והאירוע ימשיך ללא בעיות. על מנת לספק את צרכי הלקוחות שלהם, מתכנני אירועים צריכים להיות ספציפיים ככל האפשר לגבי מה שהם רוצים לאירועים שלהם. המשמעות היא שהם צריכים לדעת איזה סוג של מזון ומשקאות הם רוצים, כמה אנשים ישתתפו, וכמה זמן הם היו רוצים שהקייטרינג יימשך.

מאמא דלישס גם מספקת קייטרינג לבר מצווה, קייטרינג לברית ועוד.

5/5 - (15 votes)

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​