כשרות

קייטרינג לבת מצווה

עגבניה

בת מצווה היא טקס התבגרות יהודי לילדות, הנחגג בדרך כלל בגיל 12. בת המצווה היא שיאו של חינוך ילדה ומסמנת את תחילת הבגרות. זה מסמל שהילדה הפכה לאישה בזכות עצמה וכעת היא יכולה להיכנס לחיים הבוגרים בתנאים שלה. בת מצווה מתקיימת בדרך כלל באולמות או במרכזים קהילתיים. החגיגה כוללת בדרך כלל ברכות, תפילות, מוזיקה, ריקוד והרבה אוכל!

חגיגות בת מצווה

חגיגות בת מצווה עברו בהדרגה במהלך השנים האחרונות מהחצרות של החוגגים, אל אולמות האירועים. בת מצווה היא באמת אירוע גדול ששווה חגיגה גדולה, אבל המועדונים והאולמות הגדולים לא בהכרח מתאימים לכולם. לפעמים דווקא מתאימה לכולם מסיבה שקטה בחצר הבית. לעומת זאת, מסיבה כזאת לא אומרת שתצטרכו לעבוד קשה ביום האירוע ולהאכיל את כל האורחים שהזמנתם. קייטרינג לבת מצווה יכול להפוך אירוע פשוט ונעים בחצר האחורית, למסיבה נעימה ובעיקר יוצאת דופן שתיזכר על ידי כל האורחים.

קייטרינג ייחודי לבת מצווה

בחירת קייטרינג לאירועים ובייחוד לאירוע בת המצווה, היא משימה לא פשוטה. יש הרבה מאוד אפשרויות, ומלבד המלצות קשה מאוד להתמקד בחברה או עסק ספציפי. אז הדבר הראשון שכדאי לחפש, הוא המלצות. מחברים, הורים ואפילו עמיתים לעבודה. אם אף אחד לא יכול לחשוב על המלצות לקייטרינג טוב, התחילו לחפש לפי כמה קריטריונים שתציבו מראש. למשל, האם יש אילוצים כלשהם שחייבים להתחשב בהם? היום, מגוון עסקי הקייטרינג כל כך גדול, שישנה התמחות ספציפית לכל צורך. קייטרינג צמחוני, טבעוני או ללא גלוטן, יש גם קייטרינג לבשר על האש.

קייטרינג לאירועים הוא חלק מהותי בכל אירוע. זה יכול להיות חתונה, מועדון לבת מצווה מסיבת חברה או מפגש חג. חברות קייטרינג צריכות להיות מאוד יצירתיות על מנת להבליט את האירוע. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי הצעת תפריטים מותאמים אישית. דרך נוספת היא מתן אפשרויות אוכל ושתייה מותאמות אישית לכל אורח באירוע. חברות אלו צריכות גם לבצע מחקר מקיף על סוג המזון והמשקאות שהאורחים ייהנו מהם על מנת ליצור עבורם חוויה בלתי נשכחת.

טועמים לפני שמחליטים

אחרי שצמצמתם את הרשימה לשלושה עסקים, פחות או יותר, תוכלו להתפנות לחלק המהנה של תהליך הבחירה. הגיוני ומקובל לבקש לטעום את האוכל לפני שמחליטים על קייטרינג לבת מצווה. יחד עם ילדת בת המצווה, בקשו להגיע לאירוע שהקייטרינג עורך ולטעום מהאוכל. בזמן שאתם באירוע, נסו לבחון גם דברים נוספים. האם המלצרים נראים נחמדים? האם האורחים נהנים? ואם יש מוזיקה טובה ברקע, אולי תוכלו גם לדבר עם הדי ג'יי לגבי האירוע שלכם. אירועים כאלו הם הזדמנות מצוינת "לרגל" אחרי אירועים אחרים. מוזמנים לקרוא גם על קייטרינג לבר מצווה וגם על קייטרינג לברית
מה היה לנו עד עכשיו?
אנא דרגו אותנו

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​