קייטרינג לאירועים

אין להסתיר שהרבה פעמים איכות של אירוע לא נקבעת לפי ההתרגשות על מהות הערב, (בר מצווה, חתונה..), אלא לפי איכות האוכל שהוגש במקום. על כן כאשר ניגשים לבחור את חברת הקייטרינג, יש לקחת בחשבון שעליה להיות איכותית. מהי איכות? ובכן איכות נמדדת בטיב החומרים, במקצוענות שנדרשת על מנת להגיש את המנה בטמפרטורה הנכונה ובמידת העשייה הנחוצה ואף באופן התבלון.

באשר לסוג האוכל פה כבר מדובר על טעם אישי, אך כאשר פונים את קייטרינג לאירועים מקצועי כמו של מאמא דלישס, ניתן לדעת שאכן מדובר על שילוב של מקצוענות ואכפתיות, על שילוב של טריות ויצירתיות.

קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים בוחרים במאמא דלישס

מאמאדלישס הינה אחת מחברות ההסעדה המובילות בארץ. מדובר על חברת קייטרינג לאירועים שעובדת רבות עם ארגונים, חברות ואף עם לקוחות פרטיים בתחום ההסעדה. החברה פועלת משנת 1983, ואינה קופאת על השמרים, אלא ממשיכה לחדש, לגוון וליצור תפריט אישי כל פעם מחדש. עם זאת יש ערכים שאינם משתנים, ערכים כגון טריות, מקצוענות ועמידה במילה מול הלקוח.

איכות וגיוון

אצל "מאמא דלישס", ניתן למצוא מגוון מנות מזינות וטעימות. בין היתר יש תבשילי קייטרינג בשרי עם מגוון רחב של מנות לבחירה, שפע של סלטים ייחודים, מרקים שמחממים את הלב ועוד. החברה פתוחה לבנות תפריט עבור כל אירוע באופן ייחודי, כך שכל אחד יוכל ליהנות מהמאכלים האהובים עליו, ואף להעביר את ההנאה אל עבר שאר המוזמנים שטרם נפגשו עם איכות הקיטרינג.

התחייבות

כחברת קייטרינג לאירועים איכותית שמנוסה בעסק, לא תמצאו את החברה לא מוכנה, היא תמיד תהיה ערוכה עם כמות מספקת, תיענה לדרישת הלקוח ותשמור על רף גבוה של טריות המוצרים כעיקרון מנחה. אז אם גם לכם יש אירוע בפתח ואתם מבקשים לשמח את האורחים, להציע להם אוכל עם נשמה, מנה טעימה ושפע של בחירה, אם גם אתם מבקשים שידובר רבות וטובות על האירוע שלכם, עשו בטוח ופנו לחברת "מאמא דלישס". נשארו שאלות? זקוקים לעזרה בבניית התפריט? רוצים לטעום מנה כזו או אחרת? רוצים קבל מידע לגבי עלויות? ובכן הרימו טלפון עוד היום ונשמח לענות, נשמח שתצטרפו אל מעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

טלפון להזמנות:

מבצע 45 ש״ח למנה למגוון אירועים​