לוגואים

קייטרינג לגני ילדים

עגבניה

מי שחשב שקהל המבוגרים הנו קהל קשה כאשר מדובר בקולינריה, הרי שהוא טרם נתקל בילד שמגישים לו צלחת אוכל. ילדים הם הלקוחות מאתגרים, ולו כי הם יודעים בדיוק מה הם רוצים, מה הם אוהבים, כיצד הדברים צרכים להיראות על מנת שהם יסכימו לטעום ואיזו כמות יש לערום על הצלחת מבלי שהם יירתעו ויסרבו להרים מזלג. מכאן שאם מבקשים להאכיל כמות גדולה של ילדים (כאשר כל ילד אוהב ונרתע ממאכלים אחרים), הרי שללא ספק מדובר במשימה מאתגרת. התשובה למצב היא קייטרינג לגני ילדים מחברה המתמחה בכך.

נראות טעם ותזונה נכונה בגני ילדים

לאור כל זאת כאשר מחפשים אחר קייטרינג לגני ילדים, הר שיש לבחון כראוי מה הוא מציע ואף כיצד הוא מציע. כלומר יש לבחון את האוכל מכמה זוויות. פעם אחת יש לבחון ממה מורכבת כל מנה (מבחינת ערכים תזונתיים), פעם שנייה יש לבחון כיצד מוגשת המנה (מבחינת נראות) ופעם נוספת יש לבחון את הטעם, ולו כי אחרי הכול מהרגע שהילד מסכים לטעום, הטעם הוא שקובע.

קייטרינג לגני ילדים – בחירה מושכלת

חשוב לזכור שהתזונה משפיעה באופן ישיר על בריאות הילדים, ואף על מצב הרוח ורמת הריכוז שלהם. על כן יש להקפיד מה נותנים להם לאכול. כלומר ללא ספק עדיף להימנע ממזון מעובד, ויש לתעדף מוצרים טבעיים ובריאים. כמו כן לא כל אחד יכול להרכיב תפריט, אלא יש צורך בשילוב של יועץ מזון, דיאטנית ואף מפקח מזון, וזאת על מנת להרכיב מנות טעימות וכמובן שגם בריאות. על כן בטרם בוחרים קייטרינג לגני ילדים יש לבחון מי עומד מאחורי המנה.

איכות לאורך זמן

יש לזכור שלמרות שהאוכל מוגש לילדים, יש להגיש להם מה שאנחנו היינו שמחים לאכול. על כן יש להקפיד על טריות לצד שילוב מושכל של מנת חלבון, פחמימה וירקות טריים. מדהים אלו מנות נהדרות, צבעוניות, מגוונות וכמובן שגם טעימות ניתן להוציא כאשר גוף מקצועי עומד מאחורי כל ארוחה, ועל כן אם מבקשים להבטיח שהילדים יאכלו אוכל בריא ומאוזן (לפחות כל עוד הם במסגרות בהן הם מבלים חלק ניכר מהיום), הרי שרצוי להשאיר את מלאכת ארגון הארוחות לגוף מקצועי כגון קייטרינג לגני ילדים.

קייטרינג מאמא דלישס היא התשובה בשבילכם, לא תתחרטו על כך!

מאמא דלישס גם מספקת קייטרינג לבר מצווה, קייטרינג לברית ועוד.

אנא דרגו אותנו

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​