לוגואים

קייטרינג ברמלה

עגבניה

קייטרינג ברמלה של מאמא דלישס

אנשים רבים מבקשים להרים אירוע שישאיר את האורחים נרגשים, מרוצים ועם לא מעט זיכרונות מהנים לצד חוויות קולינריות מרגשות. אי לכך, אם גם אתם מבקשים להרים אירוע מוצלח ביותר, אם גם אתם מבקשים פתרון עבור הסעדה ראויה עבור מקום העבודה, או אם אתם צריכים קייטרינג ברמלה עבור אירוע שאתם מרימים בבית ומבקשים להפתיע את האורחים עם אוכל מרגש מבלי לעמול שעות במטבח

אתם מוזמנים להכיר קייטרינג מומלץ ברמלה בשם מאמא דלישס. קייטרינג מאמא דלישס הנו קייטרינג שעומד בגאווה מאחורי שלושים שנות וותק בתחום ולצד אינספור לקוחות מרוצים. מכאן שאם גם אתם מבקשים איכות, חומרי גלם טריים ומשובחים, שילובי טעמים נהדרים ואף מגוון נרחב של מטעמים אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ובאופן מושכל לבחור את סגנון המנות הנכון ביותר עבורכם.

קייטרינג משובח עם מגוון גדול של מנות

קייטרינג מאמא דלישס יודע להציע מגוון טעמים נהדרים, כך שהוא יודע להציע שלל מנות מודרניות לצד שלל מנות בעלות טעמים אהובים של בית, אך כמובן לצד שמירה על איכות גבוהה ביותר. מכאן שכל עוד פונים אל קייטרינג מאמא דלישס ניתן להיות בטוחים שאין זה משנה אם אתם מבקשים שירותי קייטרינג לבר מצווה, או קייטרינג ליום הולדת עגול, ואין זה משנה אם אתם מבקשים מנות אירופאיות או מהמזרח הרחוק, וזאת כי קייטרינג מאמא דלישס יודע להתאים את עצמו לכל כיוון קולינרי, כאשר תמיד נשמר מרכיב איכותי בין כלל המנות – והוא טעם שמשדר דיוק, אהבה, ניסיון והקפדה יתרה, לצד כשרות למהדרין אשר מאפשרת לכל האורחים ליהנות מכל מנה.

ערך מוסף אצלכם בצלחת

אוכל אינו רק צורך הישרדותי ואוכל אינו רק אלמנט שמשביע רעב, אלא אוכל יודע גם להיות יצירה, השראה, חוויה, אטרקציה, אלמנט מעוצב ואף אמירה שעוטפת היטב כל סוג של אירוע. אי לכך, אם גם אתם מבקשים שלאוכל שאתם מגישים יהיה נשמה, ערך מוסף וכמובן שלל ביקורות חיוביות אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל קייטרינג ברמלה מאמא דלישס, לקבוע פגישה ופשוט לטעום מהי איכות, אהבה ושלמות.

אנא דרגו אותנו

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​