לוגואים

קייטרינג ברחובות

עגבניה

קייטרינג משובח עם מגוון גדול של מנות

קייטרינג מאמא דלישס יודע להציע מגוון טעמים נהדרים, כך שהוא יודע להציע שלל מנות מודרניות לצד שלל מנות בעלות טעמים אהובים של בית, אך כמובן לצד שמירה על איכות גבוהה ביותר. מכאן שכל עוד פונים אל קייטרינג מאמא דלישס ניתן להיות בטוחים שאין זה משנה אם אתם מבקשים שירותי קייטרינג עבור בר מצוות, או יום הולדת עגול, ואין זה משנה אם אתם מבקשים מנות אירופאיות או מהמזרח הרחוק, וזאת כי קייטרינג מאמא דלישס יודע להתאים את עצמו לכל כיוון קולינרי, כאשר תמיד נשמר מרכיב איכותי בין כלל המנות – והוא טעם שמשדר דיוק, אהבה, ניסיון והקפדה יתרה, לצד כשרות למהדרין אשר מאפשרת לכל האורחים ליהנות מכל מנה.

ערך מוסף אצלכם בצלחת

אוכל אינו רק צורך הישרדותי ואוכל אינו רק אלמנט שמשביע רעב, אלא אוכל יודע גם להיות יצירה, השראה, חוויה, אטרקציה, אלמנט מעוצב ואף אמירה שעוטפת היטב כל סוג של אירוע. אי לכך, אם גם אתם מבקשים שלאוכל שאתם מגישים יהיה נשמה, ערך מוסף וכמובן שלל ביקורות חיוביות אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל קייטרינג ברמלה מאמא דלישס, לקבוע פגישה ופשוט לטעום מהי איכות, אהבה ושלמות.

קייטרינג איכותי לאירוע ברחובות

גם אתם מבקשים קייטרינג איכותי מעין זה? הכירו את קייטרינג ברחובות, הכירו את קייטרינג מאמא דלישס אשר יודע להגיע לכל מקום, לשמור על רמה גבוהה עבור כל גודל של אירוע, שעובד באופן צמוד עם צוות מקצועי ושבאמת ובתמים אכפת לו מכל לקוח ותגובה, ואם נסכם בשורה אחת – הרשו לנו להכיר לכם את הקייטרינג שיבטיח שגם האורחים שלכם יישארו מעל ומעבר למרוצים לצד חוויה קולינרית מרגשת. קייטרינג מאמא דלישס מהווה בחירה מבטיחה!

30 שנות ניסיון בתחום

רבים תוהים איזה קייטרינג ברחובות להזמין, ועל כן נציין שמוטב להזמין קייטרינג בעל שם, רמה גבוהה, תפריט משובח ומאוד מגוון ובין היתר גם יש להקפיד להזמין קייטרינג בעל ניסיון עשיר ובעל כשרות למהדרין. באופן שכזה ניתן להיות רגועים מראש משני פרמטרים הן מכך שכל האורחים יוכלו לשבת ולסעוד את ליבם והן שלא יהיו טעויות של עסקים מתחילים, כך שעבור כל בעיה שעשויה לצוץ יימצא מראש פתרון – וזאת כיוון שקייטרינג מקצועי יודע כיצד להתנהל הן בעת לחץ והן כאשר מדובר בכמויות גדולות של אורחים. גם אתם מבקשים ליהנות מכל זאת? מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם קייטרינג מאמא דלישס וליהנות מהידיעה שאתם עומדים להיות רגועים, האורחים עומדים לצאת מרוצים והמנות עומדות להתאים לטעמכם ואף להפתיע עם חידושים טעימים במיוחד. תיהנו!

מאמא דלישס גם מספקת קייטרינג לבר מצווה, קייטרינג לברית ועוד.

אנא דרגו אותנו

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​