לוגואים

קייטרינג בראשון לציון

עגבניה

בין אם עומדים להרים אירוע כגון חתונה ובין אם אתם פשוט מאוד מבקשים פתרון הסעדה איכותי , אתם מזומנים להכיר חברת קייטרינג איכותית בעיר ראשון לציון בשם "מאמא דלישס". קייטרינג מאמא דלישס הנו קייטרינג בעל ניסיון של 30 שנה, וזה ניכר בכל מנה, באיכות חומרי הגלם, באופי העבודה, במידות העשייה, בשילובי המרכיבים, בהתנהלות המשומנת ובהכרת הטעם הקולינרי של מגוון קהלים. מכאן שבין אם מבקשים אוכל גורמה אך בעל אווירה חמה ועוטפת של בית חם, ובין אם מבקשים אוכל גורמה בעל נגיעות מארצות רחוקות – אתם מוזמנים לטעום את שלל המנות הנהדרות, וזאת כיוון שקייטרינג "מאמא דלישס" יודע להציע מגוון עשיר של טעמים מדויקים שהופכים את כל האירוע להרבה יותר מושקע ומוצלח.

קייטרינג עם ניסיון ודיוק מירבי

לצד העובדה שקייטרינג מאמא דלישס יודע להציע מגוון מנות נהדרות, ולצד העובדה שהוא קיים לאורך 30 שנה גם ראוי לציין שהוא מחזיק ברמת כשרות למהדרין. אי לכך אם גם אתם מחפשים אחר קייטרינג בראשון לציון שרמת הכשרות שלו תתאים לכל מוזמן ואורח, אתם יכולים להיות בטוחים שקייטרינג "מאמא דלישס" עונה היטב על ההגדרה ואף ישאיר אתכם מעל ומעבר למרוצים, ומי שטעם ממגוון המנות מבין מדוע בחירה ב"מאמא דלישס" מהווה בחירה ראויה שפשוט מאוד תשאיר טעם של עוד.

עובדים מכל הלב

מה הופך את קייטרינג מאמא דלישס להצלחה כה מדוברת בראשון לציון ובכלל האזור? ובכן שילוב מושכל של חומרי גלם טריים ומושבחים, יצירתיות, הרבה חום ואהבה, ניסיון עשיר, צוות מקצועי, הקפדה על כל הפרטים, היכולת להתאים בין קונספט לסוג האירוע, הכרה של מגוון סגנונות קולינריים וכמובן טעמים נהדרים שפשוט יש לטעום על מנת להבין במה מדובר. אי לכך, אם גם אתם מבקשים אחר איכות, התאמה מלאה, אורחים שבעי רצון, דיוק לקונספט של האירוע וכשרות ברמה גבוהה, נראה שכבר אין צורך לחפש, נראה שהגעתם למקום הנכון ביותר, נראה שגם אתם מוזמנים ליהנות משלושים שנות ניסיון של טעמים, שילובים ומרקמים – כי אוכל עושים עם כל הלב וזה מורגש – אירוע מוצלח! אנו מספקים קייטרינג למגוון אירועים כגון קייטרינג לברית, קייטרינג לשבת חתן ועוד.

אנא דרגו אותנו

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​