לוגואים

קייטרינג בקריית גת

עגבניה

מתכננים אירוע בקריית גת? הכירו את חברת הקייטרינג מאמא דלישס המספקת שירות קייטרינג בקריית גת ובפריסה רחבה בארץ, את המומחיות והיכולת להפיק אירועים מוצלחים קבלנו עם ניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום וגם היום לקוחותינו יכולים להעיד שהמוטיבציה והרצון לחדש עדיין ישנה.

מה צריך בכדי להפיק אירוע קייטרינג מוצלח בקריית גת?

ובכן היכולת והניסיון להכיר היטב את הקהל, את הצרכים ואת הציפיות הם שעושים את ההבדל, ישנם חברות קייטרינג רבות כיום בתחום ובכל זאת אנו מאמינים שמעבר לטעם טוב בפה היכולת להפתיע ולחדש היא זו שמשאירה חותם על אירוע מוצלח.

כיצד בוחרים תפריט קייטרינג

ראשית חשוב להדגיש שאנו מספקים שירותי יעוץ וליווי לאורך כל התהליך ונשמח לשתף אתכם מהניסיון שלנו בכל החלטה, את התפריט בונים תחילה על פי רוב, ישנו קהל שמהווה את הרוב ובדרך כלל רגיל לקבל מנות שנמצאות כמעט על כל שולחן כגון: אורז, תפוח אדמה, ו2/3 מנות בשר שונות לבחירה,

בבחירת התפריט חשוב מאוד להתחשב גם בשאר האורחים שבאים ולכבד את צרכיהם השונים, באם מדובר במאכלי עדות שונות, צמחונים וטבעוניים, קייטרינג מוצלח בקריית גת או בכל מקום אחר מאופיין באוכל טרי, טעים ובכך שבסופו של יום כולם ימצאו מה לאכול..

איזו כשרות לבחור?

לא פעם קורה שאורחים מגיעים לאירוע ולפני שניגשים לסעוד שואלים: "איזה כשרות יש לאוכל"? אנחנו כידוע נמצאים במדינה עם לא מעט שומרי דת, מסורת ומצוות ויש כאלו שמחמירים יותר ופחות, אם האורחים שלכם מקפידים על כשרות מסוימת, כדי וחשוב לרצות אותם, כשאנו מדברים על כשרות לרוב הדברים התחלקו בין כשרות רגילה, כשרות המהדרין וכשריות שונות שניתנות ע"י רבנים משגיחים.

כמה עולה להזמין שירותי קייטרינג?

ובכן בסופו של דבר הרבה תלוי בסוג התפריט ובכמות ההזמנה, תפריט בסיסי ינוע בין 35-50 ₪ עבור מנה ויכלול 2/3 סוגי בשר ודגים מנות משלימות וסלטים, ישנם אירועים והפקות גדולות שמשלבות מספר ארוחות ביום כמו קייטרינג לשבת חתן וקייטרינג לחתונה ושם המחירים עולים אל 100 ₪ ויותר מכך.

5/5 - (10 votes)

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​