לוגואים

קייטרינג בקריית מלאכי

עגבניה

חברת מאמא דלישס מספקת שירותי קייטרינג בקרית מלאכי עם מגוון רחב של מנות וטעמים נפלאים כבר שלושה עשורים, את הניסיון והיכולת להפיק אירועי קייטרינג מוצלחים יעידו הלקוחות שבכל פעם בוחרים בנו ובכל זאת אחרי כל שנים עדיין יש לנו את הרצון והמוטיבציה להפתיע ולחדש בכל פעם. אנו מספקים קייטרינג למגוון אירועים כגון קייטרינג לברית, קייטרינג לשבת חתן ועוד.

מה הופך את האירועים שלנו למוצלחים?

ובכן אירועים מוצלחים נבחנים במספר פרמטרים נבחרים אבל המשמעותי שבהם הוא האוכל, אין אירוע שבו האוכל לא זוכה לביקורת ולעיתים זה אחד הדברים הזכורים לאורך השנים, מכאן ניתן להבין שעל חברת הקייטרינג שבחרתם מוטלת אחריות רבה להצלחת האירוע.

כמה טיפים להזמנת קייטרינג מוצלח בקרית מלאכי

בחירת קייטרינג לאירוע בקרית מלאכי או בכל עיר אחרת אינו מסתיים רק בבחירת התפריט וכמות המנות הרצויה, ישנם פרמטרים נוספים שיש לקחת בחשבון ומיד נלמד אותם אך תחילה חשוב להבין שכיום אורחים מגיעים לאירועים עם ציפיות, במיוחד בכל הקשור לאוכל, כל אחד מצפה לראות את האוכל שהוא רגיל אליו ובונה על האורחה הזו כחלק מארוחות היום שלו,

הטיפ הראשון בבניית התפריט קייטרינג הוא למפות את האורחים שלכם ולהבין מהם הציפיות שלהם, כמובן שאי אפשר לספק את כולם אבל תמיד ישנו רוב בולט עם בקשות די דומות שקל מאוד להתחשב בהם ומיעוט עם בקשות מיוחדת, האם ישנם ילדים בקרב האורחים? האם יש עדיפות לכשרות מיוחדת? אם ידעתם לענות על שאלות אלו הדרך לתפריט המושלם קצרה מאוד.

הטיפ השני הוא בבחירת החברה המתאימה ביותר לספק את שירותי ההסעדה, ההבדלים בין חברות הקייטרינג השונות הוא לרוב באיכות והניסיון, חברות קייטרינג שהפכו את אהבתם לאוכל למקצוע מחזיקות מקום מסודר עם עובדים חרוצים ושף שחותם על כל מנה שיוצאת, מעבר לכך כדי לוודא מהכין נקנים המצריכים, מי מבשל עבורכם, ובאילו אמצעים האוכל מובל למקום האירוע.

ייעוץ והכוונה

מאמא דלישס מספקת שירותי יעוץ והכוונה מתאימים בכל הזמנה, ברור לנו שלא כולם נמצאים בתחום ויודעים לבנות תפריט שיתאים ברמה הגבוה לאירוע שלהם, אבל בשביל זה אנו כאן וכמו כל חברת קייטרינג שמכבדת את עצמה אנו מלווים אתכם לאורך כל התהליך.

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​