לוגואים

קייטרינג בפתח תקווה

עגבניה

מחפשים אחר קייטרינג בפתח תקווה איכותי, מנוסה שיודע להציע מגוון עשיר של מאכלים, שמחזיק בתעודת כשרות למהדרין ושיודע להתאים את עצמו למגוון סוגים של אירועים? ובכן אם אתם אכן מחפשים אחר קייטרינג בפתח תקווה שבין היתר גם יודע להציע חומרי גלם איכותיים, מנות שמסודרות בטוב טעם על הצלחת, צוות מקצועי ורב ניסיון, יצירתיות טעימה להפליא, אינספור אופציות מובחרות עבור מנות בשריות, ראשונות וקינוחים, יכולת לספק כמות גדולה באופן חלק ומוקפד, ובין היתר גם המון נשמה ואהבה – אתם מוזמנים להכיר את קייטרינג מאמא דלישס.

בקייטרינג הניסיון והאיכות עושים את ההבדל

קייטרינג מאמא דלישס קיים לאורך שלושים שנה, בהם הוא הסעיר אינספור לקוחות מרוצים בין אם היה מדובר בשירותי הסעדה עבור העובדים, ובין אם היה מדובר בשירותי קייטרינג מובילים עבור אירועים גדולים ונוצצים, וזאת כי מדובר בקייטרינג שיודע להציע ללקוחות מבחר עשיר ומפנק של מנות נהדרות במגוון סגנונות. מכאן למרות שמדובר בקייטרינג אחד – ראוי לדעת שהוא יודע להתאים את התפריט הרצוי עבור כל סוג של אירוע, טוב לדעת שהוא יודע להוציא בזמן כמויות גדולות אשר עשויות על הצד ביותר וטוב לדעת שמדובר בקייטרינג שלרגע אינו מתפשר על רמת חומרי הגלם, על טריות חומרי הגלם, על הכמויות הנכונות, על שילובים נהדרים ועל איכות הגשה מוקפדת ביותר.

קייטרינג מותאם עבור האירוע שלכם

אם כן לפני מה אתם עומדים – האם לפני ברית או בר מצווה? האם לפני חתונה או אירוע עסקי? או האם פשוט מאוד לפני אירוח אינטימי של כמה אורחים טובים אותם אתם מבקשים לפנק בטעמים נהדרים, אך מבלי לעמול שעות במטבח. ובכן בין אם מדובר בכך או בכך, טוב לדעת שגם לפתח התקווה קייטרינג מאמא דלישס יודע להגיע ועל כן כל שנותר לעשות זה להבין איזה סגנון של אוכל מעדיפים. מבקשים עזרה? קבעו פגישה עוד היום ופשוט הגיעו להתרשם משלל הטעמים, הסגנונות, ההקפדה, האיכות והניסיון העשיר שמדבר בעד עצמו, כאשר בין היתר טוב להכיר בכך שגם המחירים מתחשבים ביותר. למה מחכים?

מוזמנים לקרוא על קייטרינג לברית

וגם על קייטרינג לשבת חתן

5/5 - (10 votes)

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​