לוגואים

קייטרינג בנס ציונה

עגבניה

מחפשים שירותי קייטרינג בנס ציונה? הקייטרינג של מאמא דלישס מזמין אתכם להכיר ולהתנסות בחוויה בלתי מתפשרת של שירותי הסעדה לכל אירוע, עם ניסיון של כמעט שלושה עשורים והמון יכולת ורצון אנו מעמידים לשירותכם את מיטב התפריטים והטעמים לאירוע מושלם שכולם ישבחו, את השירותים שלנו ניתן למצוא בפריסה רחבה בכל אזור המרכז ובנס ציונה בפרט

שילוב בין טעם ישראלי לבין הרצון להפתיע ולחדש

גידוע בארץ יש מגוון רחב של עדות, מאכלים וטעמים שונים, קיבוץ הגלויות בשנים הראשונות המדינה אפשר להביא לארץ טעמים רבים וכיום כולם זוכים לטעום מגוון רחב של מנות, במאמא דלישס גיבשנו תפריט קייטרינג מגוון ומרשים לכל אירוע ואנו נשמח לעזור לייעץ לכם בכל בחירה.

אם שאלתם את עצמכם מה מבדיל בין חברות קייטרינג בנס ציונה ובשאר המקומות בארץ? ובכן אנו חושבים שניסיון בהפקת קייטרינג, קליעה לטעמים של הסועדים ושירות מקצועי הן מבחינת עובדים והן מבחינת כלים אלו הם שעושים את ההבדל, ולאורך השנים הפידבקים שאנו מקבלים הם שמעידים על אירועים מוצלחים בכל פעם.

מה חשבו לדעת בעת בחירת חברת קייטרינג?

ובכן כולנו רוצים שהאירוע בו אנו חפצים יצא מוצלח לכל דעה ואין ספק שהאוכל הוא אחד המרכיבים העיקרים בערב הזה, אז בכדי לוודא שאנו בוחרים חברת קייטרינג איכותית חשוב לבדוק כל מידע שימושי ורלוונטי כגון: המלצות שהתקבלו לאחרונה, סוגי מאכלים שהם מתמחים, מקום מסודר שבו מכינים את כל המזון, אישורי כשרות ותעודות רלוונטיות, מי מכין את האוכל ואיזה הכשרה יש לו, באילו אמצעים המזון נארז ומובל אל מקום האירוע וכו' אלו מקצת הדברים הרלוונטיים שיש לוודא בנוסף כמובן ניתן להתרשם טלפונית או פרונטלית ואף להגיע לטעימות.

סוגי קייטרינג המתקיימים בנס ציונה

קייטרינג בנס ציונה כמו בערים אחרות הוא גדול ומגוון וכולל בתוכו קייטרינג שבת חתן, לאירוע בר/ת מצווה, אירועים חברתיים, קייטרינג ליום הולדת, למוסדות חינוך, חברות הייטק ועוד רבים וטובים, לכל אחד מהם תפריט מותאם אישית והיכולת לבשל כיד המלך מגוון רחב של טעמים נמצאת רק בחברת קייטרינג איכותית!.

אנא דרגו אותנו

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​