לוגואים

קייטרינג בירושלים

עגבניה

עומדים להרים אירוע בעיר הקודש ירושלים? ובכן אתם מוזמנים להכיר קייטרינג מנוסה ואיכותי בעיר ירושלים אשר עתיד להשאיר גם את המוזמנים שלכם מרוצים ביותר, ולו כיוון שמדובר בקייטרינג שבו משקיעים באופן מוקפד ביותר על כל פרט ובבחירת כל חומר גלם, כיוון שמדובר בקייטרינג שמתנהל באופן חלק ולצד צוות מקצועי ונאמן, כיוון שמדובר בקייטרינג שמתמחה במגוון סגנונות קולינריים וכיוון שמדובר בקייטרינג שיודע להציע מענה נפלא הן עבור אירועים גדולים במיוחד אשר נערכים באולמות מפוארים, והן עבור אירועים אינטימיים ויותר מצמצמים אשר נערכים בבית.

מטעמי קייטרינג לכל אירוע בירושלים

לאור כל זאת, בין אם אתם מחפשים אחר קייטרינג בירושלים שיודע להציע מנות נהדרות בעלות טעמים חמימים של בית אוהב ובין אם אתם מחפשים אחר קייטרינג שיודע להציע מנות מסוגננות בעלות טעמים אירופאיים או מזרחיים הרי שאין צורך לבחון כמה עסקים, וזאת כיוון שקייטרינג "מאמא דלישס" יודע להציע עבור כל לקוח את המענה המושלם ביותר, וזאת כי שלושים שנות ניסיון הופכות את קייטרינג מאמא דלישס להיות מוביל בתחומו, בעל ידע רב ובעל התמחות אינסופית במגוון סגנונות.

כשרות מתחשבת

לצד מבחר עשיר ומוקפד, גם ראוי לציין שקייטרינג מאמא דלישס יודע להציע תעודת כשרות למהדרין. אי לכך בין אם האורחים שלכם חילוניים גמורים ובין אם האורחים שלכם דתיים ברמות שונות – טוב לדעת שכל אורח ייצא מרוצה ויוכל ליהנות מכלל המנות מבלי שיעלה הצורך להזמין במיוחד עבורו מנה אחרת כך שמראש ניתן להיות הרבה יותר רגועים.

איכות קולינרית ברמה הגבוהה ביותר

לצד התמחות במגוון סגנונות קולינריים, היכולת לספק מנות נהדרות עבור כל סוג של אירוח וכשרות ברמה הגבוהה ביותר, גם יש לציין שקייטרינג מאמא דלישס יודע להציע לקהל לקוחותיו רמה גבוהה ביותר של חומרי גלם טריים ומובחרים, שילובי טעמים נהדרים שמסעירים את החייך והדמיון, מנות מעוצבות שרק המראה שלהן פותח את התיאבון, שירות מקצועי לכל אורך הדרך, מחירים מתחשבים, מבחר עשיר של בשרים אשר עשויים בטוב טעם ובאופן כלי מענה מדויק, איכותי ושניתן לצד המון אהבה. מבקשים טעימה? קבעו פגישה!

מוזמנים לקרוא על קייטרינג לברית

וגם על קייטרינג לשבת חתן

אנא דרגו אותנו

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​