לוגואים

קייטרינג באשקלון

עגבניה

מחפשים חברת קייטרינג באשקלון והסביבה? הכיר את חברת מאמא דלישס המספקת שירותי קייטרינג באשקלון ובפריסה רחבה בארץ, הסעדת אורחים באירועים מצריכה ידע וניסיון רב וחברתנו עוסקת בתחום מזה שלושה עשורים שבהם צברה את כל הניסיון הדרוש להפיק אירוע מוצלח בכל מקום שאליו נבחרה.

קייטרינג באשקלון עם תפריט כיד המלך

לא משנה איזה אירוע אתם מתכננים כשיש מבחר גדול והטעם מעולה הבחירה בחברת הקייטרינג קלה להפליא, אצלנו תוכלו למצוא תפריט קייטרינג גדול ומגוון עם כל המאכלים שאתם אוהבים ויותר, אירועים מוצלחים נמדדים בתגובות שאתם מקבלים מהאורחים ואם האורחים שלכם היו מרוצים, אנחנו את שלנו עשינו.

תפריט קייטרינג כיצד בוחרים?

תחילה יש לגבש רשימת אורחים ולבצע מיון קל בין אורחים שצריחם מאכלים מיוחדים כגון: צמחוניים, טבעוניים, ללא גלוטן, מאכלי עדות ועוד, לבין אורחים שהתפריט שלהם דיי דומה ומהווה את הרוב,

חשוב להבין שהאורחים שבאים ומכבדים מצפים למצוא את המאכלים שהם רגילים אליהם ולצאת שבעים ומרוצים, לכן חשוב לעמוד בציפיות של רוב האורחים (קשה לעמוד בציפיות של כולם) בכדי שהאירוע יצא מוצלח.

כשרות רגילה או מהדרין?

כידוע אנו חיים במדינה בה ישנם לא מעט שומרי כשרות ומצוות וצריך להתחשב גם בהם, ישנם שלושה סוגי כשרויות שחשוב להכיר אלו הם כשרות הבסיסית שמשמעותה ביקור של משיג הכשרות מספר פעמיים במהלך השבוע בכדי לוודא שהכל נעשה כהלכה, כשרות המהדרין המחמירה יותר שמשמעותה משגיח כשרות צמוד בכל ההליך וכשיורות שונות מטעמי רבנים שונים,

אם בין האורחים שלכם ישנם כאלו שהכשרות חשובה להם, כדי ורצוי להתחשב בהם בכדי לאפשר גם להם ליהנות מהאירוע.

כמה עולה להזמין קייטרינג

ובכן המחירים הבסיסים שאפשר למצוא הם בין 35-50 ₪ למנה וכוללים מנות בסיסיות של בשר, דגם סלטים וארוחות משלימות, ישנם תפריטים "עשירים יותר" עם נתחי בשר מובחרים שעשויים להגדיל את עלות המנה ולכן מומלץ להרכיב תפריט אישי ביחד עם היועצים בחברת הקייטרינג ולקבל את המחיר הסופי, מאמא דלישס מעמידה לרשות לקוחותיה ייעוץ והכוונה לאורך כל התהליך עם מחירים נוחים ושירות אדיב, שיהיה בתאבון!

מוזמנים לעיין בקייטרינג לברית

וגם בקייטרינג לשבת חתן 

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​