לוגואים

קייטרינג באשדוד

עגבניה

אין זו קלישאה שאוכל יש לעשות בין היתר לצד הרבה אהבה, וזאת כי אוכל טוב מצריך שילוב מושכל של נשמה, דיוק, חומרי גלם טריים, דמיון, תשומת לב, אהבה, ניסיון וכמובן ידע רב. אי לכך אם גם אתם מחפשים בימים אלו אחר קייטרינג באשדוד שישאיר אתכם מעל ומעבר למרוצים אתם מוזמנים להכיר קייטרינג אחד מנוסה ביותר שבין היתר הוא גם מאוד מוכר ואהוד ועל כן גם אתם מוזמנים להצטרף אל מעגל הלקוחות המרוצים של קייטרינג מאמא דלישס!

קייטרינג משובח עבור כל סגנון

קייטרינג מאמא דלישס יודע להציע שלל מנות נהדרות הן עבור אירועים גדולים וססגוניים כגון חתונות ובריתות אשר נערכים במיטב האולמות הנחשבים בארץ, והן עבור אירועים פרטיים. כיצד האורחים יידעו שאכן השקיעו בהם ובחרו בקייטרינג מוביל? פשוט מאוד, ברגע שמוזמן מקבל מנה מוקפדת, מרהיבה ביופייה, ואף טעימה ומהנה במיוחד – הוא מבין שאכן נבחר עבור האירוע קייטרינג איכותי ביותר. אם כן מה הופך את קייטרינג מאמא דלישס לכה מושלם גם עבור האירוע שלכם? ובכן ראשית כול הרבה נשמה, חום ואהבה. שנית 30 שנה של ניסיון, כך שאין שום מקום לטעויות ולבסוף נציין שהיכולת להציע ללקוח מגוון עשיר של מנות נהדרות בעלות סגנונות מגוונים, וזאת לצד חומרי גלם משובחים וטריים – כך שכל שנותר
לעשות זה פשוט להגיע, לטעום ולשפוט בעצמכם!

ללכת על הטוב והמומלץ ביותר באשדוד

לצד שלל היתרונות שעומדים בפני קייטרינג באשדוד כגון מאמא דלישס, גם יש לציין היבט מהותי נוסף וחשוב לא פחות- העובדה שלקייטרינג מאמא דלישס ישנה תעודת כשרות למהדרין. מכאן שניתן מראש להיות רגועים שכלל האורחים ייצאו מרוצים, כולם יזכו ליהנות מכלל המנות וכולם ירגישו שבעי רצון ושחשבו עליהם. אי לכך בין אם מבקשים אחר אוכל ביתי, או אחר אוכל מודרני – קייטרינג מאמא דלישס יבטיח לכם מענה מושלם, טעמים נהדרים, טעמים מדויקים, עיצובים מרשימים, עזרה בהתאמת קונספט המנה לקונספט של האירוע וכמובן מבחר מנות נהדרות – בין אם מדובר במנות בשריות אשר עשויות במדויק במידה ובין אם מדובר בקינוחים נהדרים שמרעישים את הדמיון ונהדרים בשילובי הטעמים – כי כך זה שמקפידים על חומרי הגלם הטובים ביותר.

מוזמנים לעיין בקייטרינג לברית

וגם בקייטרינג לשבת חתן 

אנא דרגו אותנו

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​