כל מה שצריך כדי להיות שף

אם בישול הוא תרפיה עבורכם, אתם נהנים לעמוד במשך שעות במטבח ולהעמיד סירים, אתם מקבלים מחמאות על התבשילים שלכם, והחברים שלכם מעודדים אתכם להירשם לתכניות הבישול בטלוויזיה, כנראה שאתם צריכים להיות שפים. בין אם אתם מעוניינים להקים מסעדה ובין אם אתם חולמים לפתוח חברת קייטרינג לאירועים, הדרך להיות לשף עשויה להיות מאתגרת. לפניכם טיפים שיעזרו לכם להשיג את סינר השף שאתם חולמים עליו.

התאמנו בבית על יכולות הבישול שלכם

אימון מביא לשלמות, אז תרגלו כמה שיותר את יכולות הבישול שלכם. נסו מתכונים חדשים שמושכים אתכם וכוללים מיומנויות שטרם התנסיתם בהם. זכרו שגם אם התבשיל נשרף והעוגה צנחה, זה לא מצביע על כך שאין לכם כישרון בישול. עליכם לנסות שוב ושוב עד שתהיו מרוצים לחלוטין מהתוצאה.

סדנאות בישול

סדנאות בישול הן דרך מצוינת להעשיר את הידע שלכם בתחום הקולינרי. ישנו מגוון רחב של סדנאות בישול ברחבי הארץ המתמחות בסוגי מטבחים שונים, כמו סדנת בישול אסייתי, הודי, איטלקי, טבעוני וכן סדנת מאפים. מומלץ לבחור בסדנה העוסקת במטבח שמדבר אליכם, ושתרצו להתמחות בו בעתיד. סדנאות אלו יעניקו לכם כלים וטכניקות בישול שאולי לא הכרתם, והן גם חוויה גדולה.

צרו מתכונים משלכם

אחת ההנאות הגדולות בבישול היא ליצור מנות מקוריות. אחרי שאתם כבר מנוסים במתכונים המוכרים, נסו לשחק עמם וליצור מתכונים חדשים לחלוטין. ערבבו חומרי גלם שונים מבלי לעקוב אחר מתכון מסוים, קחו סיכונים, פתחו את הראש ותנו ביטוי ליצירתיות שבכם.

תנו לאנשים לטעום מהאוכל שלכם

כשתהיו שפים במסעדה או בחברת קייטרינג, אתם תקבלו ביקורות וחוות דעת באופן כמעט יומיומי על האוכל שלכם. לכן, כדאי כבר עכשיו לקבל משוב על יכולות הבישול שלכם. זה אמנם מפחיד להיחשף לביקורת, אבל אם זו ביקורת בונה היא תעזור לכם לצמוח כשפים. הכינו אוכל לחברים ולבני משפחה, ובקשו לקבל מהם את דעתם הכנה על המנות שבישלתם. תוכלו ללמוד מהפידבקים שלהם מה עובד ואיפה אתם צריכים להשתפר.

למדו משפים אחרים

אתם יכולים ללמוד הרבה מצפייה בשפים אחרים, מקצועיים ומנוסים. צפו בתוכניות בישול בטלוויזיה ובסרטונים של שפים באינטרנט, ונסו ללמוד את טכניקות הבישול שלהם. שאבו מהשפים השראה, אבל אל תעתיקו את סגנון הבישול שלהם. חשוב שיהיה לכם את הסגנון הייחודי לכם.

טלפון להזמנות:

מבצע 45 ש״ח למנה למגוון אירועים​