כשרות

אבטחה איכות וכשרות המזון במאמא דלישס

חסה

קייטרינג מאמא דלישס מקפידה באופן ברור ומובהק להציע לכם מנות אשר כל אחת מהן עומדת בכל התקנים הנדרשים בכדי להבטיח לכם חוויה קולינרית מעצימה של טעמים ואיכות גבוהה במיוחד. כידוע, כל מה שאנו אוכלים משפיע עלינו ועל הגוף שלנו, ואנו רוצים שאתם תוכלו להיות בטוחים כי האורחים שלכם ייהנו מאוכל טוב ואיכותי, ויצאו מהאירוע שלכם עם חוויה טובה במיוחד.

בכדי להבטיח את איכות המזון אנו עושים שימוש בתנאים המחייבים והמחמירים ביותר של אבטחת מזון, ואנו משתמשים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים והכשרות מקצועיות שעוברים כל העובדים וחברי הצוות שלנו על מנת להבטיח לכם את החווית קייטרינג הטובה והאיכותית ביותר שתוכלו למצוא.

הקפדה על תקני אבטחת איכות מחמירים

אנו במאמא דלישס עובדים תחת תקני אבטחת איכות מחמירים במיוחד, בכדי שנוכל לספק לכם את האוכל האיכותי ביותר, ללא כל חשש, אנו מקפידים על כמה נושאים חשובים:

  1. עבודה תחת פיקוח מתמיד של יועצים מקצועיים ואנשי מפתח מובילים אשר מבצעים בדיקות ופיקוח באופן מתמיד ודואגים כי כל שלב באחסון המזון, ההכנות, שלבי הייצור וההכנה – הכל יבוצע באופן הנכון והמדויק ביותר בכדי לשמור על האיכות הגבוהה ביותר.
  2. אנו משתמשים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים אשר מאפשרים לנו לוודא את איכות המרכיבים וחומרי הגלם בהם אנו משתמשים בכל מנה ומנה.
  3. אנו מקפידים להשתמש אך ורק בחומרי גלם טריים ביותר ומבצעים תחלופה גבוהה מאוד של מוצרי המזון במטבח שלנו.
  4. כל חברי הצוות והעובדים בחברת מאמא דלישס עוברים הכשרות מקצועיות ורענון בכל תקופה אשר מבטיחים לנו כי כל אחד מהם מודע לדרישות בטיחות המזון ואבטחת האיכות ויכול לבצע את כל מה שנדרש בכדי להבטיח את האיכות הזו בכל שלב.

חשיבות האיכות

כאשר מדובר במזון, האיכות היא הדבר החשוב ביותר אליו אתם צריכים לשים לב. אתם חייבים להיות בטוחים במאת האחוזים כי אתם מקבלים את המנות האיכותיות ביותר וכל אחד מחומרי הגלם בהם נעשה שימוש הוא טרי, ראוי לשימוש ועומד בכל הדרישות והתקנים המחמירים ביותר.

לאיכות יש חשיבות גבוהה מאוד בהצלחת האירוע שלכם, ולכן אם אתם רוצים ליהנות מאירוע מוצלח במיוחד ולהעניק למשתתפים בו חוויה קולינרית מעולה, וטעם טוב בפה שיישאר איתם למשך זמן רב, הבחירה הנכונה והטובה ביותר עבורכם היא מאמא דלישס.

חייגו או פנו אלינו בעמודת צור קשר ונשמח לסייע לכם לתכנן את התפריט והאפשרויות הנכונות עבורכם בהתאמה לכל הדרישות שלכם!

אנא דרגו אותנו

טלפון להזמנות:

ירקות
מאמא דלישס

מבצע 50 ש״ח למנה למגוון אירועים​